Stavanger Idrettsklinikk AS er et aksjeselskap, innen fysioterapi- og ergoterapitjenester, stiftet i 2008 i Stavanger. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 15.6 mill og en driftsmargin på 4.9 %. Omsetningen har holdt seg stabil fra 15,2 mill kr i 2024 til 15,6 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 34 % (2025). Selskapet har 2 aksjonærer: Koren Holding AS og Leitao Invest AS. Daglig leder er Anette Pettersen Udland, styreleder er Vibeke Koren. Styret har 4 medlemmer, ledet av Vibeke Koren.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Behandlende og forebyggende virksomhet innen fysioterapi, osteopati, kiropraktikk, massasje, ortopedi, ernæringsfysiologi og lignende, samt treningssenter, kursvirksomhet og handel av tilknyttede produkter.
STAVANGER IDRETTSKLINIKK AS,STAVANGER — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 993 283 061 · Regnskap2025

Organisasjonsnummeret til Stavanger Idrettsklinikk AS er 993283061. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Ifølge Brønnøysundregistrene driver Stavanger Idrettsklinikk AS innen «Fysioterapi- og ergoterapitjenester». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).
Siste innsendte årsregnskap viser at Stavanger Idrettsklinikk AS omsatte for 15,6 MNOK for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.
Stavanger Idrettsklinikk AS: Omsetningen har holdt seg stabil fra 15,2 mill kr i 2024 til 15,6 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 34 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Stavanger Idrettsklinikk AS av Vibeke Koren.
Daglig leder i Stavanger Idrettsklinikk AS er Anette Pettersen Udland ifølge Enhetsregisteret.
Største aksjonær i Stavanger Idrettsklinikk AS er Koren Holding AS med 50,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Vi synkroniserer data om Stavanger Idrettsklinikk AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.
Styrets leder og ett styremedlem i fellesskap.
Nøkkeltall 2025 · hovedtall fra Regnskapsregisteret
Stavanger Idrettsklinikk AS hadde en omsetning på 15.6 mill i 2025, med driftsmargin på 4.9 %.
Detaljert oppstilling fra årsregnskapet er tilgjengelig for 2021–2024. Tallene for 2025 er hentet fra Regnskapsregisteret og viser kun hovedsummer.
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum driftsinntekter | 15.6 mill | 15.2 mill | 13.2 mill | 11.7 mill | 11.7 mill |
| ▶Sum driftskostnader | 14.9 mill | 13.7 mill | 12.6 mill | 11.4 mill | 10.7 mill |
| Driftsresultat | 771 336 | 1.5 mill | 620 233 | 334 910 | 1.0 mill |
| ▶Netto finans | −4 298 | −3 208 | −2 838 | −4 302 | −7 722 |
| Resultat før skatt | 767 037 | 1.5 mill | 617 395 | 330 608 | 998 476 |
| Skattekostnad | – | 338 851 | 131 538 | 83 004 | 230 454 |
| Årsresultat | 579 082 | 1.2 mill | 485 857 | 247 604 | 768 022 |
← Sveip for å se mer
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum immaterielle eiendeler | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ▶Sum varige driftsmidler | – | 336 711 | 241 520 | 94 274 | 188 226 |
| ▶Sum finansielle anleggsmidler | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 274 047 | 336 711 | 241 520 | 94 274 | 188 226 |
| ▶Sum omløpsmidler | 2.9 mill | 3.2 mill | 2.5 mill | 2.0 mill | 2.4 mill |
| Sum eiendeler | 3.2 mill | 3.5 mill | 2.7 mill | 2.1 mill | 2.6 mill |
| ▶Sum egenkapital | 1.1 mill | 1.5 mill | 1.1 mill | 568 789 | 321 185 |
| ▶Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ▶Sum kortsiktig gjeld | 2.1 mill | 2.0 mill | 1.7 mill | 1.5 mill | 2.3 mill |
| Sum gjeld | 2.1 mill | 2.0 mill | 1.7 mill | 1.5 mill | 2.3 mill |
| Sum egenkapital og gjeld | 3.2 mill | 3.5 mill | 2.7 mill | 2.1 mill | 2.6 mill |
← Sveip for å se mer
Beløp i NOK. mill = millioner, mrd = milliarder.
Kilde: Brønnøysundregistrene (PDF)
* Kun hovedsummer — hentet fra Regnskapsregisteret, ikke fra årsregnskapet i PDF.