Nore Vvs AS er et aksjeselskap, innen rørleggerarbeid, stiftet i 2015 i Oslo. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 33.4 mill og en driftsmargin på 8.1 %. Omsetningen har holdt seg stabil fra 33,2 mill kr i 2024 til 33,4 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 22 % (2025). Selskapet har 15 registrerte ansatte. Selskapet er heleid av Energi Invest Holding AS. Daglig leder er Ben Arild Schreier, styreleder er Espen Kvarud. Styret har 3 medlemmer, ledet av Espen Kvarud.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Installasjon av vann, varme og sanitæranlegg, samt salg, eksport og import av tilhørende materiell, samt hva dermed står i den forbindelse.
NORE VVS AS,OSLO — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 815 075 692 · Regnskap2025

Organisasjonsnummeret til Nore Vvs AS er 815075692. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Ifølge Brønnøysundregistrene driver Nore Vvs AS innen «Rørleggerarbeid». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).
Omsetningen til Nore Vvs AS var 33,4 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.
Nore Vvs AS: Omsetningen har holdt seg stabil fra 33,2 mill kr i 2024 til 33,4 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 22 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Styreleder i Nore Vvs AS er Espen Kvarud ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.
Daglig leder i Nore Vvs AS er Ben Arild Schreier ifølge Enhetsregisteret.
Nore Vvs AS er heleid av Energi Invest Holding AS ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Vi synkroniserer data om Nore Vvs AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.
To styremedlemmer i fellesskap.
Nøkkeltall 2025 · hovedtall fra Regnskapsregisteret
Nore Vvs AS hadde en omsetning på 33.4 mill i 2025, med driftsmargin på 8.1 %.
Detaljert oppstilling fra årsregnskapet er tilgjengelig for 2021–2024. Tallene for 2025 er hentet fra Regnskapsregisteret og viser kun hovedsummer.
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum driftsinntekter | 33.4 mill | 33.2 mill | 27.4 mill | 23.8 mill | 20.7 mill |
| ▶Sum driftskostnader | 30.7 mill | 28.7 mill | 25.6 mill | 21.4 mill | 19.5 mill |
| Driftsresultat | 2.7 mill | 4.5 mill | 1.7 mill | 2.5 mill | 1.2 mill |
| ▶Netto finans | −134 823 | −149 672 | −194 470 | −187 322 | −205 679 |
| Resultat før skatt | 2.6 mill | 4.4 mill | 1.6 mill | 2.3 mill | 965 259 |
| Skattekostnad | – | 979 202 | 349 112 | 499 438 | 215 368 |
| Årsresultat | 2.0 mill | 3.4 mill | 1.2 mill | 1.8 mill | 749 891 |
← Sveip for å se mer
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum immaterielle eiendeler | – | 353 058 | 370 033 | 319 358 | 34 588 |
| ▶Sum varige driftsmidler | – | 247 830 | 314 470 | 543 173 | 323 501 |
| ▶Sum finansielle anleggsmidler | – | 1.6 mill | 686 912 | 313 808 | 3 808 |
| Sum anleggsmidler | 1.7 mill | 2.2 mill | 1.4 mill | 1.2 mill | 361 897 |
| ▶Sum omløpsmidler | 15.1 mill | 13.9 mill | 14.2 mill | 12.3 mill | 15.2 mill |
| Sum eiendeler | 16.8 mill | 16.1 mill | 15.6 mill | 13.5 mill | 15.5 mill |
| ▶Sum egenkapital | 3.7 mill | 3.8 mill | 3.5 mill | 3.3 mill | 3.0 mill |
| ▶Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ▶Sum kortsiktig gjeld | 13.1 mill | 12.3 mill | 12.1 mill | 10.2 mill | 12.5 mill |
| Sum gjeld | 13.1 mill | 12.3 mill | 12.1 mill | 10.2 mill | 12.5 mill |
| Sum egenkapital og gjeld | 16.8 mill | 16.1 mill | 15.6 mill | 13.5 mill | 15.5 mill |
← Sveip for å se mer
Beløp i NOK. mill = millioner, mrd = milliarder.
Kilde: Brønnøysundregistrene (PDF)
* Kun hovedsummer — hentet fra Regnskapsregisteret, ikke fra årsregnskapet i PDF.