Mx2 Sprinkler AS er et aksjeselskap, innen engroshandel med motorvogner, stiftet i 2022 i Vinterbro. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 32 000 med et driftsunderskudd. Omsetningen har falt 96 %, fra 801 300 kr i 2024 til 32 000 kr i 2025. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -444 % (2025). Selskapet har 2 aksjonærer: Marko Lazarevic og Marko Tacic. Marko Lazarevic er styreleder og daglig leder.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Handel med motorvogner, herunder kjøp, salg, innførsel og utførsel (import og eksport) av brukte biler. Selskapet kan videre drive formidling og salg av bildeler og tilbehør, utføre vedlikehold, reparasjoner og klargjøring, samt organisere transport og logistikk. Selskapet kan også drive annen virksomhet som står i naturlig forbindelse med formålet. Selskap kan i tillegg drive med salg, utforming og montering av brann-slokningsanlegg, konsulenttjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Organisasjonsnummeret til Mx2 Sprinkler AS er 929148770. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Mx2 Sprinkler AS er registrert med næringskode «Engroshandel med motorvogner» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.
Siste innsendte årsregnskap viser at Mx2 Sprinkler AS omsatte for 32 000 kr for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.
Mx2 Sprinkler AS: Omsetningen har falt 96 %, fra 801 300 kr i 2024 til 32 000 kr i 2025. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -444 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Marko Lazarevic er registrert som styrets leder i Mx2 Sprinkler AS i Brønnøysundregistrene.
Marko Lazarevic er registrert som daglig leder i Mx2 Sprinkler AS i Brønnøysundregistrene.
Største aksjonær i Mx2 Sprinkler AS er Marko Lazarevic med 50,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Opplysningene om Mx2 Sprinkler AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.
Styrets leder alene. Daglig leder alene.
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 32 000 | 801 300 |
| Sum driftskostnader | 47 387 | 944 838 |
| Driftsresultat | −15 387 | −143 538 |
| Finansinntekter | – | 619 |
| Finanskostnader | 35 | 1 917 |
| Resultat før skatt | −15 422 | −144 836 |
| Årsresultat | −15 422 | −144 836 |
← Sveip for å se mer
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Anleggsmidler | – | 0 |
| Omløpsmidler | 20 403 | 13 277 |
| Sum eiendeler | 20 403 | 13 277 |
| Egenkapital | −90 547 | −75 125 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | −120 547 | −105 125 |
| Langsiktig gjeld | – | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 110 950 | 88 402 |
| Sum gjeld | 110 950 | 88 402 |
← Sveip for å se mer
Beløp i NOK. mill = millioner, mrd = milliarder.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Regnskapsregisteret · Sist oppdatert