Landøy Eigedom AS

AS
Aktiv·Værlandet·
Omsetning og drift av fast eiendom · 68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom

Landøy Eigedom AS er et aksjeselskap, innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet i 2024 i Værlandet. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 977 200 og en driftsmargin på 41.7 %. Omsetningen har økt 100 %, fra 488 500 kr i 2024 til 977 200 kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 33 % (2025). Selskapet er heleid av Brødrene Landøy AS. Styret har 3 medlemmer, ledet av Helge Landøy.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Askvoll kommune, Vestland

Grunndata

Adresse
Kalvøyvegen 32, 6986 Værlandet
Kommune
Askvoll
Organisasjonsform
AS
Næringskode
68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom
Aksjekapital
30 000 kr (100 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Kjøp og salg av eiendom samt investeringer i aksjer, andeler og andre selskaper.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Revisor

Styre

Styrets leder
Styremedlem
Styremedlem

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

Org.nr: 922195838
100 aksjer100,00 %
Totalt1 aksjonærKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til Landøy Eigedom AS?

Landøy Eigedom AS har organisasjonsnummer 934349040. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.

Hva driver Landøy Eigedom AS med?

Landøy Eigedom AS er registrert med næringskode «Utleie av egen eller leid fast eiendom» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.

Hvor stor omsetning har Landøy Eigedom AS?

Siste innsendte årsregnskap viser at Landøy Eigedom AS omsatte for 977 200 kr for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.

Har Landøy Eigedom AS vokst de siste årene?

Landøy Eigedom AS: Omsetningen har økt 100 %, fra 488 500 kr i 2024 til 977 200 kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 33 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem er styreleder i Landøy Eigedom AS?

Helge Landøy er registrert som styrets leder i Landøy Eigedom AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er største eier av Landøy Eigedom AS?

Landøy Eigedom AS er heleid av Brødrene Landøy AS ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Når ble Landøy Eigedom AS registrert?

Ifølge Enhetsregisteret ble Landøy Eigedom AS stiftet i 2024.

Er opplysningene om Landøy Eigedom AS oppdatert?

Opplysningene om Landøy Eigedom AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.