Constanze AS er et aksjeselskap, innen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk, stiftet i 2007 i Oslo. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 45.2 mill og en driftsmargin på 26.3 %. Omsetningen har falt 15 %, fra 53,5 mill kr i 2024 til 45,2 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 64 % (2025). Selskapet har 5 registrerte ansatte. Selskapet har 6 aksjonærer. Daglig leder er Rune Solheim, styreleder er Jan Ove Ottesen. Styret har 6 medlemmer, ledet av Jan Ove Ottesen.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Produksjon og fremføring av musikk og andre produktersom naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
CONSTANZE AS,OSLO — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 990 335 516 · Regnskap2025

Constanze AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 990335516. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.
Constanze AS er registrert med næringskode «Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.
Siste innsendte årsregnskap viser at Constanze AS omsatte for 45,2 MNOK for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.
Constanze AS: Omsetningen har falt 15 %, fra 53,5 mill kr i 2024 til 45,2 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 64 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Jan Ove Ottesen er registrert som styrets leder i Constanze AS i Brønnøysundregistrene.
Rune Solheim er registrert som daglig leder i Constanze AS i Brønnøysundregistrene.
Største aksjonær i Constanze AS er Bigsound AS med 16,7 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Vi synkroniserer data om Constanze AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.
Styret i fellesskap.
Nøkkeltall 2025 · hovedtall fra Regnskapsregisteret
Constanze AS hadde en omsetning på 45.2 mill i 2025, med driftsmargin på 26.3 %.
Detaljert oppstilling fra årsregnskapet er tilgjengelig for 2021–2024. Tallene for 2025 er hentet fra Regnskapsregisteret og viser kun hovedsummer.
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum driftsinntekter | 45.2 mill | 53.5 mill | 62.1 mill | 128 180 | 780 585 |
| ▶Sum driftskostnader | 33.3 mill | 39.1 mill | 34.1 mill | 2.8 mill | 1.2 mill |
| Driftsresultat | 11.9 mill | 14.4 mill | 28.1 mill | -2.7 mill | −404 093 |
| ▶Netto finans | 64 870 | 19 219 | −87 150 | −103 598 | −6 301 |
| Resultat før skatt | 12.0 mill | 14.4 mill | 28.0 mill | -2.8 mill | −410 394 |
| Skattekostnad | – | 3.2 mill | 6.2 mill | −612 214 | −362 978 |
| Årsresultat | 9.3 mill | 11.2 mill | 21.8 mill | -2.2 mill | −47 416 |
← Sveip for å se mer
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum immaterielle eiendeler | – | 1.1 mill | 676 708 | 975 192 | 362 978 |
| ▶Sum varige driftsmidler | – | 2.0 mill | 1.8 mill | 0 | 0 |
| ▶Sum finansielle anleggsmidler | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 1.8 mill | 3.1 mill | 2.5 mill | 975 192 | 362 978 |
| ▶Sum omløpsmidler | 7.5 mill | 8.6 mill | 17.8 mill | 2.5 mill | 666 699 |
| Sum eiendeler | 9.3 mill | 11.7 mill | 20.3 mill | 3.5 mill | 1.0 mill |
| ▶Sum egenkapital | 6.0 mill | 5.7 mill | 1.7 mill | -2.2 mill | 9 020 |
| ▶Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ▶Sum kortsiktig gjeld | 3.3 mill | 6.0 mill | 18.7 mill | 5.7 mill | 1.0 mill |
| Sum gjeld | 3.3 mill | 6.0 mill | 18.7 mill | 5.7 mill | 1.0 mill |
| Sum egenkapital og gjeld | 9.3 mill | 11.7 mill | 20.3 mill | 3.5 mill | 1.0 mill |
← Sveip for å se mer
Beløp i NOK. mill = millioner, mrd = milliarder.
Kilde: Brønnøysundregistrene (PDF)
* Kun hovedsummer — hentet fra Regnskapsregisteret, ikke fra årsregnskapet i PDF.
1 varemerker · 0 patenter · 0 design registrert hos Patentstyret