firmadatabasen.no
BransjerKommunerFylkerNye selskaperInnsiktAPI
Sammenlign
Logg innPrøv gratis
Min side
firmadatabasen.no

Norges åpne bedriftsdatabase. Gratis tilgang til 1 150 000 norske selskaper.

Raunic AS · Org.nr 937 829 000
support@firmadatabasen.no

Database

SøkBransjerFylkerKommunerNye selskaperInnsikt

Tjenester

KundevaskPorteføljeanalyseAPI-tilgangAnnonser hos oss

Om

Om ossDatakilderPersonvernVilkår

Informasjonen på Firmadatabasen.no er hentet fra offentlige registre og oppdateres jevnlig, men vi tar forbehold om eventuelle feil eller mangler. Data bør ikke brukes som eneste grunnlag for forretningsmessige eller juridiske beslutninger.

© 2026 Firmadatabasen.no – En tjeneste fra Raunic AS (org.nr 937 829 000)Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten
  1. Firmadatabasen
  2. /Varehandel, reparasjon av motorvogner
  3. /B-Lås AS

B-Lås AS

AS
Aktiv·Ytre Enebakk·
Varehandel, reparasjon av motorvogner · 47.520 – Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass

B-Lås AS er et aksjeselskap, innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass, stiftet i 2015 i Ytre Enebakk. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 6.1 mill og en driftsmargin på 1.8 %. Omsetningen har økt 28 %, fra 4,7 mill kr i 2024 til 6,1 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -4 % (2025). Selskapet har 5 registrerte ansatte. Selskapet har 3 aksjonærer: Ingar Bjerkeland, Linda Elisabeth Bjerkeland og Remi Ingar Bjerkeland. Daglig leder er Ingar Bjerkeland, styreleder er Remi Ingar Bjerkeland. Styret har 3 medlemmer, ledet av Remi Ingar Bjerkeland.

Sist oppdatert 1. august 2026 fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Enebakk kommune, Akershus

Følg dette selskapet gratis
Få varsler når noe endrer seg. Første selskap er gratis — uten betalingskort.
Vask kundeliste
Berik og valider dine kundedata.
Følg gratisVask kundeliste
OversiktØkonomiAksjonærerHendelser
6.1 mill. kr
Omsetning
5
Ansatte
2015
Stiftet
1.8%
Driftsmargin

Grunndata

Adresse
Osloveien 713, 1914 Ytre Enebakk
Kommune
Enebakk
Fylke
Akershus
Organisasjonsform
AS
Næringskode
47.520 – Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass
Antall ansatte
5
Aksjekapital
30 000 kr (30 000 aksjer)
Registrert
11. juni 2015
Stiftet
3. juni 2015

Formål

Låsesmedvirksomhet og tjenester som står i forbindelse med dette, salg av produkter for sikring av bygninger og av elektriske produkter, samt deltakelse i andre selskap og annen investeringsvirksomhet.

Hendelser

Signatur og prokura

Roller

Daglig leder

Ingar Bjerkelandf. 1961
Daglig leder

Regnskapsfører

On Time Regnskap AS
Regnskapsfører

Revisor

Amica Revisjon AS
Revisor

Styre

Remi Ingar Bjerkelandf. 1992
Styrets leder
Linda Elisabeth Bjerkelandf. 1965
Styremedlem
Ingar Bjerkelandf. 1961
Styremedlem

Økonomisk helseprofil

Last ned

B-LÅS AS,YTRE ENEBAKK — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 915 515 568 · Regnskap2025

Økonomisk helseprofil for B-LÅS AS (Org.nr 915 515 568) i YTRE ENEBAKK. Omsetning 6,1 mill, årsresultat 53 047 kr, driftsmargin 1,8 %, resultatmargin 0,9 %, EK-andel -3,7 %, gjeldsgrad -28,1, likviditetsgrad 1,1. Regnskap 2025. Kilde: firmadatabasen.no
Driftsmargin
1,8 %Svak
Resultatmargin
0,9 %Svak
EK-andel
-3,7 %Svak
Gjeldsgrad
-28,1God
Likviditetsgrad
1,1Tilfreds.
firmadatabasen.noBasert på sist innsendte årsregnskap (2025)

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

AksjonærAksjerEierandel
👤INGAR BJERKELAND
f. 1961 · YTRE ENEBAKK
15 000 aksjer50,00 %
15 00050,00 %
👤LINDA ELISABETH BJERKELAND
f. 1965 · YTRE ENEBAKK
7 500 aksjer25,00 %
7 50025,00 %
👤REMI INGAR BJERKELAND
f. 1992 · SKI
7 500 aksjer25,00 %
7 50025,00 %
Totalt3 aksjonærerKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til B-Lås AS?

B-Lås AS har organisasjonsnummer 915515568. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.

Hva er virksomheten til B-Lås AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene driver B-Lås AS innen «Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).

Hva er omsetningen til B-Lås AS?

B-Lås AS hadde en omsetning på 6,1 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge siste innsendte årsregnskap. Regnskapstallene hentes fra Brønnøysundregistrene.

Hvordan har økonomien i B-Lås AS utviklet seg?

B-Lås AS: Omsetningen har økt 28 %, fra 4,7 mill kr i 2024 til 6,1 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -4 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem sitter som styrets leder i B-Lås AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i B-Lås AS av Remi Ingar Bjerkeland.

Hvem driver B-Lås AS til daglig?

Daglig leder i B-Lås AS er Ingar Bjerkeland ifølge Enhetsregisteret.

Hvem eier B-Lås AS?

Største aksjonær i B-Lås AS er Ingar Bjerkeland med 50,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Når ble dataene om B-Lås AS sist oppdatert?

Vi synkroniserer data om B-Lås AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.

Relaterte sider
Bedrifter i Enebakk kommuneBedrifter i AkershusHandelFaghandel og kjeder

Hendelser

5. juli 2026
Regnskap levert for 2025
Viser 1 av 1 hendelseKilde: Brønnøysundregistrene

Signatur & Prokura

Signatur

Styret i fellesskap.

Ingar BjerkelandDaglig leder
Ingar BjerkelandStyremedlem
Linda Elisabeth BjerkelandStyremedlem
Remi Ingar BjerkelandStyrets leder

Økonomi

Selskapsregnskap ·2025
109 115
Driftsresultat
↑ 232%
53 047
Årsresultat
↑ 128%
1 mill
Eiendeler
↑ 19%
−49 738
Egenkapital
↑ 52%

Nøkkeltall

Driftsmargin
1.8%↑ forrige: -1.7%
Svak
Resultatgrad
0.9%↑ forrige: -3.4%
Svak
Egenkapitalandel
-3.7%↑ forrige: -9.1%
Negativ
Gjeldsgrad
–
Negativ EK
Likviditetsgrad
1.10↑ forrige: 1.08
Tilfredsstillende
Arbeidskapital
97 614↑ forrige: 60 494
Positiv

Resultatregnskap

20252024
Sum driftsinntekter6.1 mill4.7 mill
Sum driftskostnader6.0 mill4.8 mill
Driftsresultat109 115−82 387
Finansinntekter3 984934
Finanskostnader60 05277 843
Resultat før skatt53 047−159 296
Årsresultat53 047−192 792

← Sveip for å se mer

Balanse

20252024
Anleggsmidler320 867322 917
Omløpsmidler1.0 mill812 316
Sum eiendeler1.3 mill1.1 mill
Egenkapital−49 738−102 785
Innskutt egenkapital30 00030 000
Opptjent egenkapital−79 738−132 785
Langsiktig gjeld468 219486 195
Kortsiktig gjeld929 864751 822
Sum gjeld1.4 mill1.2 mill

← Sveip for å se mer

Beløp i NOK. mill = millioner, mrd = milliarder.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Regnskapsregisteret · Sist oppdatert 5. juli 2026

Underenheter

B-Lås AS
Bedr.nr 915 561 993·Osloveien 713, YTRE ENEBAKK
Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass
5 ansatte
1 aktive underenheterKilde: Brønnøysundregistrene

Lignende selskaper

Bogerud Enebakk AS
Varehandel, reparasjon av motorvogner·YTRE ENEBAKK
5 ansatte · 2.9 mill. kr · Stiftet 2019
5 ansatte · 2.9 mill. kr · Stiftet 2019
Romerike Bilmegling AS
Varehandel, reparasjon av motorvogner·FLATEBY
5 ansatte · 6.3 mill. kr · Stiftet 2019
5 ansatte · 6.3 mill. kr · Stiftet 2019
Enebakk Dyrebutikk AS
Varehandel, reparasjon av motorvogner·YTRE ENEBAKK
6 ansatte · 3.6 mill. kr · Stiftet 2017
6 ansatte · 3.6 mill. kr · Stiftet 2017
Kafe Latter AS
Varehandel, reparasjon av motorvogner·YTRE ENEBAKK
7 ansatte · 6.0 mill. kr · Stiftet 2011
7 ansatte · 6.0 mill. kr · Stiftet 2011
Flateby Apotek AS
Varehandel, reparasjon av motorvogner·FLATEBY
8 ansatte · 24.0 mill. kr · Stiftet 2024
8 ansatte · 24.0 mill. kr · Stiftet 2024
Cloud It Anders Jahr
Varehandel, reparasjon av motorvogner·ENEBAKK