Xrt Invest AS
ASXrt Invest AS er et aksjeselskap, innen dataprogrammeringstjenester, stiftet i 2022 i Namdalseid. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 0. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 96 % (2025). Selskapet har 10 aksjonærer. Styret har 2 medlemmer, ledet av Johan Torås Halseth.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Investering i andre selskaper, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Vanlige spørsmål
Hvilket organisasjonsnummer har Xrt Invest AS?
Organisasjonsnummeret til Xrt Invest AS er 930642215. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Hvilken bransje er Xrt Invest AS i?
Hovedaktiviteten til Xrt Invest AS er registrert som «Dataprogrammeringstjenester» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.
Hva er omsetningen til Xrt Invest AS?
Xrt Invest AS hadde en omsetning på 0 kr for regnskapsåret 2025 ifølge siste innsendte årsregnskap. Regnskapstallene hentes fra Brønnøysundregistrene.
Har Xrt Invest AS vokst de siste årene?
Xrt Invest AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 96 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem sitter som styrets leder i Xrt Invest AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Xrt Invest AS av Johan Torås Halseth.
Hvem eier Xrt Invest AS?
Største aksjonær i Xrt Invest AS er Lkt Holding AS med 61,2 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Når ble Xrt Invest AS stiftet?
Xrt Invest AS ble stiftet i 2022. Stiftelsesdatoen er hentet fra Brønnøysundregistrene.
Hvor ofte oppdateres informasjonen om Xrt Invest AS?
Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Xrt Invest AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.