Vestby Eiendomsselskapet AS

AS
Aktiv·Vestby·
00.000 – Uoppgitt

Vestby Eiendomsselskapet AS er et aksjeselskap, innen uoppgitt, stiftet i 2013 i Vestby. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 0. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -476 % (2025). Selskapet har 2 aksjonærer: Ttc Invest AS og Wessel Eiendom AS. Daglig leder er Anders Løkke, styreleder er Werner Isaksen. Styret har 4 medlemmer, ledet av Werner Isaksen.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

Foretaksregisteret

Registrert i Vestby kommune, Akershus

Grunndata

Adresse
Hvitstenveien 280, 1542 Vestby
Kommune
Vestby
Organisasjonsform
AS
Næringskode
00.000 – Uoppgitt
Aksjekapital
100 000 kr (100 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Eie og leie ut næringslokaler, som skal oppføres på gnr. bnr. 535 i Vestby Kommune, til dagligvarehandel og annen detaljvirksomhet. Selskapet skal ikke ha annen virksomhet.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Styre

Styrets leder
Styremedlem
Styremedlem
Styremedlem

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

Org.nr: 926523988
50 aksjer50,00 %
Org.nr: 989060910
50 aksjer50,00 %
Totalt2 aksjonærerKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Vanlige spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til Vestby Eiendomsselskapet AS?

Vestby Eiendomsselskapet AS har organisasjonsnummer 912165302. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.

Hvilken bransje er Vestby Eiendomsselskapet AS i?

Hovedaktiviteten til Vestby Eiendomsselskapet AS er registrert som «Uoppgitt» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.

Hva er omsetningen til Vestby Eiendomsselskapet AS?

Vestby Eiendomsselskapet AS hadde en omsetning på 0 kr for regnskapsåret 2025 ifølge siste innsendte årsregnskap. Regnskapstallene hentes fra Brønnøysundregistrene.

Hvordan har økonomien i Vestby Eiendomsselskapet AS utviklet seg?

Vestby Eiendomsselskapet AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -476 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem er styreleder i Vestby Eiendomsselskapet AS?

Werner Isaksen er registrert som styrets leder i Vestby Eiendomsselskapet AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er administrerende direktør i Vestby Eiendomsselskapet AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene har Vestby Eiendomsselskapet AS Anders Løkke som daglig leder.

Hvem er aksjonærene i Vestby Eiendomsselskapet AS?

Største aksjonær i Vestby Eiendomsselskapet AS er Ttc Invest AS med 50,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Hvor ofte oppdateres informasjonen om Vestby Eiendomsselskapet AS?

Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Vestby Eiendomsselskapet AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.