Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS

AS
Under avvikling·Oslo·
00.000 – Uoppgitt

Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS er et aksjeselskap, innen uoppgitt, stiftet i 2026 i Oslo. Selskapet er under avvikling. Styret har 3 medlemmer, ledet av Yasar Hanim Ayhan.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

Foretaksregisteret

Registrert i Oslo kommune, Oslo

Grunndata

Adresse
Økern torgvei 3, 0580 Oslo
Kommune
Oslo
Fylke
Oslo
Organisasjonsform
AS
Næringskode
00.000 – Uoppgitt
Aksjekapital
30 000 kr (3 000 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Bedriftsrådgivning og det som står i naturlig forbindelse med dette.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Styre

Styrets leder
Styremedlem
Seher Kuyuf. 1970
Styremedlem

Vanlige spørsmål

Hva er org.nr. til Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS?

Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 937343108. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje er Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS i?

Hovedaktiviteten til Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS er registrert som «Uoppgitt» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.

Hvem leder styret i Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS?

Styreleder i Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS er Yasar Hanim Ayhan ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.

Hvor gammelt er Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS?

Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS har vært registrert siden 2026 ifølge Brønnøysundregistrene.

Er Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS et AS?

Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS er registrert som et aksjeselskap (AS). I et aksjeselskap har eierne begrenset ansvar, og selskapet må ha minst 30 000 kr i aksjekapital ved stiftelse.

Når ble dataene om Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS sist oppdatert?

Vi synkroniserer data om Vatan Invest Herslebs Gate 6 AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.