Utleiemester1 AS
ASUtleiemester1 AS er et aksjeselskap, innen engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsvirksomhet, stiftet i 2016 i Ottestad. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 468 604 med et driftsunderskudd. Omsetningen har falt 34 %, fra 705 191 kr i 2024 til 468 604 kr i 2025. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 64 % (2025). Selskapet er heleid av Invest Øst AS. Trond Østvold er styreleder og daglig leder. Styret har 2 medlemmer, ledet av Trond Østvold.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Kjøp, salg og utleie av maskiner, biler og annet. Selskapet kan også utføre graveoppdrag, transportoppdrag samt snørydding med traktor og maskiner. Videre kan selskapet drive med annen virksomhet som er beslektet med forannevnte aktiviteter.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Daglig leder
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Underenheter
Vanlige spørsmål
Hva er org.nr. til Utleiemester1 AS?
Utleiemester1 AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 916972318. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.
Hva er virksomheten til Utleiemester1 AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene driver Utleiemester1 AS innen «Engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsvirksomhet». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).
Hva omsatte Utleiemester1 AS for?
Omsetningen til Utleiemester1 AS var 468 604 kr for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.
Hvordan går det økonomisk med Utleiemester1 AS?
Utleiemester1 AS: Omsetningen har falt 34 %, fra 705 191 kr i 2024 til 468 604 kr i 2025. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 64 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem sitter som styrets leder i Utleiemester1 AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Utleiemester1 AS av Trond Østvold.
Hvem driver Utleiemester1 AS til daglig?
Daglig leder i Utleiemester1 AS er Trond Østvold ifølge Enhetsregisteret.
Hvem er aksjonærene i Utleiemester1 AS?
Utleiemester1 AS er heleid av Invest Øst AS ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Når ble dataene om Utleiemester1 AS sist oppdatert?
Vi synkroniserer data om Utleiemester1 AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.