Tom Arne Aamodt AS
ASTom Arne Aamodt AS er et aksjeselskap, innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet i 2005 i Søgne. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 7.1 mill og en driftsmargin på 36.1 %. Omsetningen har holdt seg stabil fra 6,9 mill kr i 2024 til 7,1 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 28 % (2025). Selskapet er heleid av Tom Arne Aamodt. Styret har 3 medlemmer, ledet av Kristian Saga.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Registrert i Kristiansand kommune, Agder
Grunndata
- Adresse
- Sentrumsveien 37, 4640 Søgne
- Telefon
- 90583562
- Kommune
- Kristiansand
- Fylke
- Agder
- Organisasjonsform
- AS
- Næringskode
- 68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Aksjekapital
- 270 000 kr (270 aksjer)
- Registrert
- Stiftet
Formål
Forvaltning, utleie, vedlikehold, kjøp, salg og oppføring av eiendommer samt deltagelse i andre virksomheter.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Revisor
Styre
Økonomisk helseprofil
TOM ARNE AAMODT AS,SØGNE — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 989 015 184 · Regnskap2025

Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Vanlige spørsmål
Hvilket organisasjonsnummer har Tom Arne Aamodt AS?
Organisasjonsnummeret til Tom Arne Aamodt AS er 989015184. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Hvilken bransje er Tom Arne Aamodt AS i?
Hovedaktiviteten til Tom Arne Aamodt AS er registrert som «Utleie av egen eller leid fast eiendom» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.
Hva er omsetningen til Tom Arne Aamodt AS?
Tom Arne Aamodt AS hadde en omsetning på 7,1 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge siste innsendte årsregnskap. Regnskapstallene hentes fra Brønnøysundregistrene.
Hvordan har økonomien i Tom Arne Aamodt AS utviklet seg?
Tom Arne Aamodt AS: Omsetningen har holdt seg stabil fra 6,9 mill kr i 2024 til 7,1 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 28 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem leder styret i Tom Arne Aamodt AS?
Styreleder i Tom Arne Aamodt AS er Kristian Saga ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.
Hvem er største eier av Tom Arne Aamodt AS?
Tom Arne Aamodt AS er heleid av Tom Arne Aamodt ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Hvor gammelt er Tom Arne Aamodt AS?
Tom Arne Aamodt AS har vært registrert siden 2005 ifølge Brønnøysundregistrene.
Når ble dataene om Tom Arne Aamodt AS sist oppdatert?
Vi synkroniserer data om Tom Arne Aamodt AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.