Ski I Sentrum N3 AS
ASSki I Sentrum N3 AS er et aksjeselskap, innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet i 2019 i Geilo. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -44 % (2025). Selskapet er heleid av Geilo Holding AS.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Eie, forvalte og utvikle fast eiendom, samt deltakelse i andre selskaper og virksomheter av enhver art.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Vanlige spørsmål
Hva er org.nr. til Ski I Sentrum N3 AS?
Ski I Sentrum N3 AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 923106774. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.
Hva driver Ski I Sentrum N3 AS med?
Ski I Sentrum N3 AS er registrert med næringskode «Utleie av egen eller leid fast eiendom» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.
Hvordan har økonomien i Ski I Sentrum N3 AS utviklet seg?
Ski I Sentrum N3 AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på -44 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem sitter som styrets leder i Ski I Sentrum N3 AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Ski I Sentrum N3 AS av Arne Pålgardhaugen.
Hvem er største eier av Ski I Sentrum N3 AS?
Ski I Sentrum N3 AS er heleid av Geilo Holding AS ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Når ble Ski I Sentrum N3 AS stiftet?
Ski I Sentrum N3 AS ble stiftet i 2019. Stiftelsesdatoen er hentet fra Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Ski I Sentrum N3 AS?
Ski I Sentrum N3 AS er registrert som et aksjeselskap (AS). I et aksjeselskap har eierne begrenset ansvar, og selskapet må ha minst 30 000 kr i aksjekapital ved stiftelse.
Er opplysningene om Ski I Sentrum N3 AS oppdatert?
Opplysningene om Ski I Sentrum N3 AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.