Osebakken Motorservice AS

AS
Aktiv·Porsgrunn·
Varehandel, reparasjon av motorvogner · 47.830 – Detaljhandel med motorsykler og tilhørende deler og utstyr

Osebakken Motorservice AS er et aksjeselskap, innen detaljhandel med motorsykler og tilhørende deler og utstyr, stiftet i 1997 i Porsgrunn. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 8.7 mill og en driftsmargin på 1.3 %. Omsetningen har holdt seg stabil fra 8,1 mill kr i 2024 til 8,7 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 56 % (2025). Selskapet har 2 aksjonærer: Morten Haugseter og Arve Haugseter. Morten Haugseter er styreleder og daglig leder.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Porsgrunn kommune, Telemark

Grunndata

Adresse
Kollskjeggvegen 1, 3917 Porsgrunn
Kommune
Porsgrunn
Organisasjonsform
AS
Næringskode
47.830 – Detaljhandel med motorsykler og tilhørende deler og utstyr
Aksjekapital
100 000 kr (1 000 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Handel og utleie av motorsykler og mopeder o.a., og alt som hører naturlig inn under dette også deltagelse i andre selskaper.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Revisor

Styre

Styrets leder
Varamedlem

Økonomisk helseprofil

Last ned

OSEBAKKEN MOTORSERVICE AS,PORSGRUNN — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 979 161 328 · Regnskap2025

Økonomisk helseprofil for OSEBAKKEN MOTORSERVICE AS (Org.nr 979 161 328) i PORSGRUNN. Omsetning 8,7 mill, årsresultat 82 481 kr, driftsmargin 1,3 %, resultatmargin 0,9 %, EK-andel 56,3 %, gjeldsgrad 0,8, likviditetsgrad 2,3. Regnskap 2025. Kilde: firmadatabasen.no
firmadatabasen.noBasert på sist innsendte årsregnskap (2025)

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

f. 1965 · SKIEN
750 aksjer75,00 %
f. 1972 · SKIEN
250 aksjer25,00 %
Totalt2 aksjonærerKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til Osebakken Motorservice AS?

Osebakken Motorservice AS har organisasjonsnummer 979161328. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.

Hva driver Osebakken Motorservice AS med?

Osebakken Motorservice AS er registrert med næringskode «Detaljhandel med motorsykler og tilhørende deler og utstyr» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.

Hvor stor omsetning har Osebakken Motorservice AS?

Siste innsendte årsregnskap viser at Osebakken Motorservice AS omsatte for 8,7 MNOK for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.

Hvordan går det økonomisk med Osebakken Motorservice AS?

Osebakken Motorservice AS: Omsetningen har holdt seg stabil fra 8,1 mill kr i 2024 til 8,7 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 56 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem er styreleder i Osebakken Motorservice AS?

Morten Haugseter er registrert som styrets leder i Osebakken Motorservice AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er daglig leder i Osebakken Motorservice AS?

Morten Haugseter er registrert som daglig leder i Osebakken Motorservice AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er aksjonærene i Osebakken Motorservice AS?

Største aksjonær i Osebakken Motorservice AS er Morten Haugseter med 75,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Er opplysningene om Osebakken Motorservice AS oppdatert?

Opplysningene om Osebakken Motorservice AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.