Ntl Skatt Informasjonsforvaltning

FLI
Aktiv·Oslo·
Annen tjenesteyting · 94.200 – Aktiviteter i arbeidstakerorganisasjoner

Ntl Skatt Informasjonsforvaltning er et forening/lag/innretning, innen aktiviteter i arbeidstakerorganisasjoner, stiftet i 2019 i Oslo. Styret har 6 medlemmer, ledet av Ingrid Amundgård.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

Registrert i Oslo kommune, Oslo

Grunndata

Adresse
Fredrik Selmers vei 4, 0663 Oslo
Telefon
977 31 426
Kommune
Oslo
Fylke
Oslo
Organisasjonsform
FLI
Næringskode
94.200 – Aktiviteter i arbeidstakerorganisasjoner
Registrert
Stiftet

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Styre

Styrets leder
Styremedlem
Styremedlem
Styremedlem
Einar Sexef. 1964
Styremedlem

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hva er organisasjonsnummeret til Ntl Skatt Informasjonsforvaltning?

Ntl Skatt Informasjonsforvaltning har organisasjonsnummer 922559163. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.

Hva driver Ntl Skatt Informasjonsforvaltning med?

Ntl Skatt Informasjonsforvaltning er registrert med næringskode «Aktiviteter i arbeidstakerorganisasjoner» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.

Hvem leder styret i Ntl Skatt Informasjonsforvaltning?

Styreleder i Ntl Skatt Informasjonsforvaltning er Ingrid Amundgård ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.

Når ble Ntl Skatt Informasjonsforvaltning stiftet?

Ntl Skatt Informasjonsforvaltning ble stiftet i 2019. Stiftelsesdatoen er hentet fra Brønnøysundregistrene.

Hva slags selskap er Ntl Skatt Informasjonsforvaltning?

Ntl Skatt Informasjonsforvaltning er registrert som et forening/lag/innretning. Dette er en organisasjon drevet på ideelt grunnlag.

Når ble dataene om Ntl Skatt Informasjonsforvaltning sist oppdatert?

Vi synkroniserer data om Ntl Skatt Informasjonsforvaltning med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.