Nøkksjøveien Veilag
FLINøkksjøveien Veilag er et forening/lag/innretning, innen eiendomsforvaltning på oppdrag, stiftet i 1989 i Singsås. Styret har 3 medlemmer, ledet av Anne Mari Troøien.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Registrert i Midtre Gauldal kommune, Trøndelag
Grunndata
- Adresse
- Kotsøy, 7387 Singsås
- Kommune
- Midtre Gauldal
- Fylke
- Trøndelag
- Organisasjonsform
- FLI
- Næringskode
- 68.320 – Eiendomsforvaltning på oppdrag
- Registrert
- Stiftet
Bedrifter på samme adresse
Roller
Styre
Underenheter
Vanlige spørsmål
Hva er organisasjonsnummeret til Nøkksjøveien Veilag?
Nøkksjøveien Veilag har organisasjonsnummer 820736362. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.
Hvilken bransje er Nøkksjøveien Veilag i?
Hovedaktiviteten til Nøkksjøveien Veilag er registrert som «Eiendomsforvaltning på oppdrag» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.
Hvem er styreleder i Nøkksjøveien Veilag?
Anne Mari Troøien er registrert som styrets leder i Nøkksjøveien Veilag i Brønnøysundregistrene.
Når ble Nøkksjøveien Veilag registrert?
Ifølge Enhetsregisteret ble Nøkksjøveien Veilag stiftet i 1989.
Hva slags selskap er Nøkksjøveien Veilag?
Nøkksjøveien Veilag er registrert som et forening/lag/innretning. Dette er en organisasjon drevet på ideelt grunnlag.
Er opplysningene om Nøkksjøveien Veilag oppdatert?
Opplysningene om Nøkksjøveien Veilag hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.