Netnordic Care AS

AS
Aktiv·Lysaker·
Informasjon og kommunikasjon · 58.290 Utgivelse av annen programvare

Netnordic Care AS er et aksjeselskap, innen utgivelse av annen programvare, stiftet i 2025 i Lysaker. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 78.0 mill med et driftsunderskudd. Selskapet har 23 registrerte ansatte. Selskapet er heleid av Netnordic Group AS. Daglig leder er Atgeir Takle, styreleder er Jarl Henning Øverby. Styret har 2 medlemmer, ledet av Jarl Henning Øverby.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Bærum kommune, Akershus

Grunndata

Adresse
Vollsveien 2B, 1366 Lysaker
Kommune
Bærum
Organisasjonsform
AS
Næringskode
58.290 – Utgivelse av annen programvare
Antall ansatte
23
Aksjekapital
100 000 kr (100 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Forretningsdrift innen informasjon- og kommunikasjonsteknologi - IKT næring - med særlig vekt på salg av digitale løsninger og tjenester som forbedrer helsetjenester, produkter, samt hva hermed står i forbindelse, herunder deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører
Regnskapsfører
Regnskapsfører

Revisor

Styre

Styrets leder
Styremedlem

Økonomisk helseprofil

Last ned

NETNORDIC CARE AS,LYSAKER — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 935 098 416 · Regnskap2025

Økonomisk helseprofil for NETNORDIC CARE AS (Org.nr 935 098 416) i LYSAKER. Omsetning 78,0 mill, årsresultat −9,0 mill, driftsmargin -14,8 %, resultatmargin -11,5 %, EK-andel 56,4 %, gjeldsgrad 0,8, likviditetsgrad 1,7. Regnskap 2025. Kilde: firmadatabasen.no
firmadatabasen.noBasert på sist innsendte årsregnskap (2025)

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

Org.nr: 993037079
100 aksjer100,00 %
Totalt1 aksjonærKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hva er org.nr. til Netnordic Care AS?

Netnordic Care AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 935098416. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.

Hva driver Netnordic Care AS med?

Netnordic Care AS er registrert med næringskode «Utgivelse av annen programvare» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.

Hva er omsetningen til Netnordic Care AS?

Netnordic Care AS hadde en omsetning på 78,0 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge siste innsendte årsregnskap. Regnskapstallene hentes fra Brønnøysundregistrene.

Hvem er styreleder i Netnordic Care AS?

Jarl Henning Øverby er registrert som styrets leder i Netnordic Care AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem driver Netnordic Care AS til daglig?

Daglig leder i Netnordic Care AS er Atgeir Takle ifølge Enhetsregisteret.

Hvem eier Netnordic Care AS?

Netnordic Care AS er heleid av Netnordic Group AS ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Hvor gammelt er Netnordic Care AS?

Netnordic Care AS har vært registrert siden 2025 ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvor ofte oppdateres informasjonen om Netnordic Care AS?

Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Netnordic Care AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.