M. Kleven Invest AS
ASM. Kleven Invest AS er et aksjeselskap, innen uoppgitt, stiftet i 2020 i Jevnaker. Selskapet er heleid av Martin Stene Kleven. Martin Stene Kleven er styreleder og daglig leder.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
investeringer I aksje og andeler og alt som hører med dette. Samt investeringer I fast eiendom.
Hendelser
Signatur og prokura
Roller
Daglig leder
Regnskapsfører
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Vanlige spørsmål
Hvilket organisasjonsnummer har M. Kleven Invest AS?
Organisasjonsnummeret til M. Kleven Invest AS er 925084255. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Hvilken bransje er M. Kleven Invest AS i?
Hovedaktiviteten til M. Kleven Invest AS er registrert som «Uoppgitt» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.
Hvem sitter som styrets leder i M. Kleven Invest AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i M. Kleven Invest AS av Martin Stene Kleven.
Hvem er administrerende direktør i M. Kleven Invest AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene har M. Kleven Invest AS Martin Stene Kleven som daglig leder.
Hvem eier M. Kleven Invest AS?
M. Kleven Invest AS er heleid av Martin Stene Kleven ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Hvor gammelt er M. Kleven Invest AS?
M. Kleven Invest AS har vært registrert siden 2020 ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har M. Kleven Invest AS?
M. Kleven Invest AS er registrert som et aksjeselskap (AS). I et aksjeselskap har eierne begrenset ansvar, og selskapet må ha minst 30 000 kr i aksjekapital ved stiftelse.
Når ble dataene om M. Kleven Invest AS sist oppdatert?
Vi synkroniserer data om M. Kleven Invest AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.