Kristiansen Gruppen AS

AS
Aktiv·Matrand·
00.000 – Uoppgitt

Kristiansen Gruppen AS er et aksjeselskap, innen uoppgitt, stiftet i 2018 i Matrand. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 100 % (2025). Selskapet er heleid av Thomas Kristiansen. Thomas Kristiansen er styreleder og daglig leder.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

Foretaksregisteret

Registrert i Eidskog kommune, Innlandet

Grunndata

Adresse
Matrandvegen 318, 2235 Matrand
Kommune
Eidskog
Organisasjonsform
AS
Næringskode
00.000 – Uoppgitt
Aksjekapital
900 000 kr (50 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer, investering, utvikling og drift av fast eiendom, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med liknende virksomhet.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Regnskapsfører

Styre

Styrets leder

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

f. 1993 · SKOTTERUD
50 aksjer100,00 %
Totalt1 aksjonærKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Vanlige spørsmål

Hva er org.nr. til Kristiansen Gruppen AS?

Kristiansen Gruppen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 921635389. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje er Kristiansen Gruppen AS i?

Hovedaktiviteten til Kristiansen Gruppen AS er registrert som «Uoppgitt» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.

Har Kristiansen Gruppen AS vokst de siste årene?

Kristiansen Gruppen AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 100 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem sitter som styrets leder i Kristiansen Gruppen AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Kristiansen Gruppen AS av Thomas Kristiansen.

Hvem er administrerende direktør i Kristiansen Gruppen AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene har Kristiansen Gruppen AS Thomas Kristiansen som daglig leder.

Hvem er aksjonærene i Kristiansen Gruppen AS?

Kristiansen Gruppen AS er heleid av Thomas Kristiansen ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Når ble Kristiansen Gruppen AS stiftet?

Kristiansen Gruppen AS ble stiftet i 2018. Stiftelsesdatoen er hentet fra Brønnøysundregistrene.

Når ble dataene om Kristiansen Gruppen AS sist oppdatert?

Vi synkroniserer data om Kristiansen Gruppen AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.