Hunsfos Næringspark AS

AS
Aktiv·Vennesla·
Omsetning og drift av fast eiendom · 68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom

Hunsfos Næringspark AS er et aksjeselskap, innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet i 2012 i Vennesla. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 35.4 mill og en driftsmargin på 34.5 %. Omsetningen har holdt seg stabil fra 33,1 mill kr i 2024 til 35,4 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på 6 % (2025). Selskapet har 6 aksjonærer. Daglig leder er Trygve Aas, styreleder er Helge Ulstein. Styret har 7 medlemmer, ledet av Helge Ulstein.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Vennesla kommune, Agder

Grunndata

Adresse
Hunsøya, 4700 Vennesla
Kommune
Vennesla
Fylke
Agder
Organisasjonsform
AS
Næringskode
68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom
Aksjekapital
14 675 000 kr (2 500 000 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Kjøpe, selge, eie, drive og utvikle og utleie av fast eiendom, kjøp og salg av aksjer og alt som hermed står i forbindelse. Selskapet kan videre delta i andre selskap gjennom aksjetegning eller annet.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Trygve Aasf. 1968
Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Revisor

Styre

Styrets leder
Trygve Aasf. 1968
Styremedlem
Styremedlem
Styremedlem
Styremedlem

Økonomisk helseprofil

Last ned

HUNSFOS NÆRINGSPARK AS,VENNESLA — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 998 071 267 · Regnskap2025

Økonomisk helseprofil for HUNSFOS NÆRINGSPARK AS (Org.nr 998 071 267) i VENNESLA. Omsetning 35,4 mill, årsresultat −1,5 mill, driftsmargin 34,5 %, resultatmargin -4,3 %, EK-andel 6,3 %, gjeldsgrad 14,9, likviditetsgrad 0,3. Regnskap 2025. Kilde: firmadatabasen.no
firmadatabasen.noBasert på sist innsendte årsregnskap (2025)

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

Org.nr: 997934008
575 000 aksjer23,00 %
Org.nr: 855132192
575 000 aksjer23,00 %
Org.nr: 997773772
500 000 aksjer20,00 %
Org.nr: 997934016
400 000 aksjer16,00 %
Org.nr: 812816772
250 000 aksjer10,00 %
Org.nr: 994470698
200 000 aksjer8,00 %
Totalt6 aksjonærerKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Vanlige spørsmål

Hvilket organisasjonsnummer har Hunsfos Næringspark AS?

Organisasjonsnummeret til Hunsfos Næringspark AS er 998071267. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.

Hva er virksomheten til Hunsfos Næringspark AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene driver Hunsfos Næringspark AS innen «Utleie av egen eller leid fast eiendom». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).

Hvor stor omsetning har Hunsfos Næringspark AS?

Siste innsendte årsregnskap viser at Hunsfos Næringspark AS omsatte for 35,4 MNOK for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.

Hvordan går det økonomisk med Hunsfos Næringspark AS?

Hunsfos Næringspark AS: Omsetningen har holdt seg stabil fra 33,1 mill kr i 2024 til 35,4 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på 6 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem sitter som styrets leder i Hunsfos Næringspark AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Hunsfos Næringspark AS av Helge Ulstein.

Hvem driver Hunsfos Næringspark AS til daglig?

Daglig leder i Hunsfos Næringspark AS er Trygve Aas ifølge Enhetsregisteret.

Hvem eier Hunsfos Næringspark AS?

Største aksjonær i Hunsfos Næringspark AS er Cht-Invest AS med 23,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Er opplysningene om Hunsfos Næringspark AS oppdatert?

Opplysningene om Hunsfos Næringspark AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.