Hotel Stormen AS
ASHotel Stormen AS er et aksjeselskap, innen kjøp og salg av egen fast eiendom, stiftet i 2014 i Bodø. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 23 % (2025). Selskapet har 3 aksjonærer: Barlindhaug Eiendom AS, Corponor AS og Hospitality Invest AS. Styret har 3 medlemmer, ledet av Trond Petter Robertsen.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Eie og investere i fast eiendom eller selskaper som eier, drifter og utvikler fast eiendom.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Regnskapsfører
Revisor
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Underenheter
Vanlige spørsmål
Hva er org.nr. til Hotel Stormen AS?
Hotel Stormen AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 913442628. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.
Hva driver Hotel Stormen AS med?
Hotel Stormen AS er registrert med næringskode «Kjøp og salg av egen fast eiendom» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.
Har Hotel Stormen AS vokst de siste årene?
Hotel Stormen AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 23 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem sitter som styrets leder i Hotel Stormen AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Hotel Stormen AS av Trond Petter Robertsen.
Hvem er aksjonærene i Hotel Stormen AS?
Største aksjonær i Hotel Stormen AS er Barlindhaug Eiendom AS med 33,3 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Når ble Hotel Stormen AS registrert?
Ifølge Enhetsregisteret ble Hotel Stormen AS stiftet i 2014.
Hvilken selskapsform har Hotel Stormen AS?
Hotel Stormen AS er registrert som et aksjeselskap (AS). I et aksjeselskap har eierne begrenset ansvar, og selskapet må ha minst 30 000 kr i aksjekapital ved stiftelse.
Når ble dataene om Hotel Stormen AS sist oppdatert?
Vi synkroniserer data om Hotel Stormen AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.