Hogg & Belegg AS
ASHogg & Belegg AS er et aksjeselskap, innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking, stiftet i 2006 i Florø. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 768 383 og en driftsmargin på 3.0 %. Omsetningen har falt 20 %, fra 961 625 kr i 2024 til 768 383 kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 87 % (2025). Selskapet har 2 aksjonærer: Stig Asle Midtbø og Pls AS. Stig Asle Midtbø er styreleder og daglig leder. Styret har 4 medlemmer, ledet av Stig Asle Midtbø.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Grunndata
- Adresse
- Norddalsfjord, 6900 Florø
- Telefon
- 57 74 43 35
- Kommune
- Kinn
- Fylke
- Vestland
- Organisasjonsform
- AS
- Næringskode
- 81.230 – Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking
- Aksjekapital
- 100 000 kr (100 aksjer)
- Registrert
- Stiftet
- E-post
- stigasle@frisurf.no
Formål
Skogsarbeid, vegvedlikehald sommar og vinter, transport o.a entreprenørverksemd.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Daglig leder
Regnskapsfører
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Underenheter
Vanlige spørsmål
Hva er organisasjonsnummeret til Hogg & Belegg AS?
Hogg & Belegg AS har organisasjonsnummer 990170010. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.
Hvilken bransje er Hogg & Belegg AS i?
Hovedaktiviteten til Hogg & Belegg AS er registrert som «Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.
Hva omsatte Hogg & Belegg AS for?
Omsetningen til Hogg & Belegg AS var 768 383 kr for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.
Hvordan går det økonomisk med Hogg & Belegg AS?
Hogg & Belegg AS: Omsetningen har falt 20 %, fra 961 625 kr i 2024 til 768 383 kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 87 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Hogg & Belegg AS?
Stig Asle Midtbø er registrert som styrets leder i Hogg & Belegg AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er daglig leder i Hogg & Belegg AS?
Stig Asle Midtbø er registrert som daglig leder i Hogg & Belegg AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er største eier av Hogg & Belegg AS?
Største aksjonær i Hogg & Belegg AS er Stig Asle Midtbø med 75,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Hvor ofte oppdateres informasjonen om Hogg & Belegg AS?
Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Hogg & Belegg AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.