Havenstrøm Bilressurs AS

AS
Aktiv·Sandefjord·
Varehandel, reparasjon av motorvogner · 47.810 Detaljhandel med motorvogner

Havenstrøm Bilressurs AS er et aksjeselskap, innen detaljhandel med motorvogner, stiftet i 2018 i Sandefjord. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 14.8 mill og en driftsmargin på 3.7 %. Omsetningen har økt 12 %, fra 13,3 mill kr i 2024 til 14,8 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 81 % (2025). Selskapet har 2 aksjonærer: Glenn Rune Havenstrøm og Roman Bohony. Glenn Rune Havenstrøm er styreleder og daglig leder. Styret har 2 medlemmer, ledet av Glenn Rune Havenstrøm.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Sandefjord kommune, Vestfold

Grunndata

Adresse
Einerveien 4, 3229 Sandefjord
Kommune
Sandefjord
Organisasjonsform
AS
Næringskode
47.810 – Detaljhandel med motorvogner
Aksjekapital
49 800 kr (166 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Kjøp, salg, reparasjon, utleie og konsulentvirksomhet av bil, bobil, tilhenger og tilsvarende produkter.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Styre

Styrets leder
Styremedlem

Økonomisk helseprofil

Last ned

HAVENSTRØM BILRESSURS AS,SANDEFJORD — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 921 799 446 · Regnskap2025

Økonomisk helseprofil for HAVENSTRØM BILRESSURS AS (Org.nr 921 799 446) i SANDEFJORD. Omsetning 14,8 mill, årsresultat 451 899 kr, driftsmargin 3,7 %, resultatmargin 3,1 %, EK-andel 80,8 %, gjeldsgrad 0,2, likviditetsgrad 5,1. Regnskap 2025. Kilde: firmadatabasen.no
firmadatabasen.noBasert på sist innsendte årsregnskap (2025)

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

f. 1982 · SANDEFJORD
100 aksjer60,24 %
f. 1985 · SANDEFJORD
66 aksjer39,76 %
Totalt2 aksjonærerKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hvilket organisasjonsnummer har Havenstrøm Bilressurs AS?

Organisasjonsnummeret til Havenstrøm Bilressurs AS er 921799446. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.

Hvilken bransje er Havenstrøm Bilressurs AS i?

Hovedaktiviteten til Havenstrøm Bilressurs AS er registrert som «Detaljhandel med motorvogner» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.

Hva er omsetningen til Havenstrøm Bilressurs AS?

Havenstrøm Bilressurs AS hadde en omsetning på 14,8 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge siste innsendte årsregnskap. Regnskapstallene hentes fra Brønnøysundregistrene.

Har Havenstrøm Bilressurs AS vokst de siste årene?

Havenstrøm Bilressurs AS: Omsetningen har økt 12 %, fra 13,3 mill kr i 2024 til 14,8 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 81 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem sitter som styrets leder i Havenstrøm Bilressurs AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Havenstrøm Bilressurs AS av Glenn Rune Havenstrøm.

Hvem driver Havenstrøm Bilressurs AS til daglig?

Daglig leder i Havenstrøm Bilressurs AS er Glenn Rune Havenstrøm ifølge Enhetsregisteret.

Hvem er aksjonærene i Havenstrøm Bilressurs AS?

Største aksjonær i Havenstrøm Bilressurs AS er Glenn Rune Havenstrøm med 60,2 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Er opplysningene om Havenstrøm Bilressurs AS oppdatert?

Opplysningene om Havenstrøm Bilressurs AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.