Everyday Gyros Og Pizza AS

AS
Aktiv·Kristiansand S·
Overnattings- og serveringsvirksomhet · 56.110 – Drift av restauranter

Everyday Gyros Og Pizza AS er et aksjeselskap, innen drift av restauranter, stiftet i 2018 i Kristiansand S. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 3.4 mill med et driftsunderskudd. Selskapet er heleid av Azad Issa. Azad Issa er styreleder og daglig leder.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Kristiansand kommune, Agder

Grunndata

Adresse
Kirsten Flagstads vei 1, 4621 Kristiansand S
Fylke
Agder
Organisasjonsform
AS
Næringskode
56.110 – Drift av restauranter
Aksjekapital
30 000 kr (30 000 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Produksjon og salg av pizza, kebab, gyros, salat, laham, ajeen, falaffel og alle andre tilsvarende produkter der er tilhørende, samt hva hermed står i forbindelse, herunder delta i andre foretak som driver tilsvarende virksomhet.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Azad Issaf. 1994
Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Styre

Azad Issaf. 1994
Styrets leder

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

f. 1994 · KRISTIANSAND S
30 000 aksjer100,00 %
Totalt1 aksjonærKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hva er org.nr. til Everyday Gyros Og Pizza AS?

Everyday Gyros Og Pizza AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 821985552. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.

Hva er virksomheten til Everyday Gyros Og Pizza AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene driver Everyday Gyros Og Pizza AS innen «Drift av restauranter». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).

Hvor stor omsetning har Everyday Gyros Og Pizza AS?

Siste innsendte årsregnskap viser at Everyday Gyros Og Pizza AS omsatte for 3,4 MNOK for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.

Hvem leder styret i Everyday Gyros Og Pizza AS?

Styreleder i Everyday Gyros Og Pizza AS er Azad Issa ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.

Hvem driver Everyday Gyros Og Pizza AS til daglig?

Daglig leder i Everyday Gyros Og Pizza AS er Azad Issa ifølge Enhetsregisteret.

Hvem eier Everyday Gyros Og Pizza AS?

Everyday Gyros Og Pizza AS er heleid av Azad Issa ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Hvor gammelt er Everyday Gyros Og Pizza AS?

Everyday Gyros Og Pizza AS har vært registrert siden 2018 ifølge Brønnøysundregistrene.

Er opplysningene om Everyday Gyros Og Pizza AS oppdatert?

Opplysningene om Everyday Gyros Og Pizza AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.