Dybwads Rådhus AS
ASDybwads Rådhus AS er et aksjeselskap, innen uoppgitt, stiftet i 2023 i Larvik. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 0. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 19 % (2025). Selskapet er heleid av Lars Dybwad. Styret har 2 medlemmer, ledet av Lars Dybwad.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Investeringsselskaper o.l. lukket for allmennheten.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Regnskapsfører
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Vanlige spørsmål
Hva er org.nr. til Dybwads Rådhus AS?
Dybwads Rådhus AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931324918. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.
Hva driver Dybwads Rådhus AS med?
Dybwads Rådhus AS er registrert med næringskode «Uoppgitt» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.
Hva omsatte Dybwads Rådhus AS for?
Omsetningen til Dybwads Rådhus AS var 0 kr for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.
Har Dybwads Rådhus AS vokst de siste årene?
Dybwads Rådhus AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er tilfredsstillende på 19 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Dybwads Rådhus AS?
Lars Dybwad er registrert som styrets leder i Dybwads Rådhus AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Dybwads Rådhus AS?
Dybwads Rådhus AS er heleid av Lars Dybwad ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Når ble Dybwads Rådhus AS registrert?
Ifølge Enhetsregisteret ble Dybwads Rådhus AS stiftet i 2023.
Når ble dataene om Dybwads Rådhus AS sist oppdatert?
Vi synkroniserer data om Dybwads Rådhus AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.