Densiq AS er et aksjeselskap, innen produksjon av gummiprodukter ellers, stiftet i 2011 i Sandnes. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 70.1 mill og en driftsmargin på 4.9 %. Omsetningen har falt 10 %, fra 77,9 mill kr i 2024 til 70,1 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 54 % (2025). Selskapet har 22 registrerte ansatte. Selskapet er heleid av Densiq Ab. Daglig leder er Ivar Gram Klette, styreleder er Sven Magnus Ljungdahl.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Produksjon og salg av pakningsprodukter og teknologi og hva derved står i forbindelse.
DENSIQ AS,SANDNES — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 997 495 365 · Regnskap2025

Organisasjonsnummeret til Densiq AS er 997495365. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Densiq AS er registrert med næringskode «Produksjon av gummiprodukter ellers» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.
Siste innsendte årsregnskap viser at Densiq AS omsatte for 70,1 MNOK for regnskapsåret 2025. Tallene er hentet fra Brønnøysundregistrene.
Densiq AS: Omsetningen har falt 10 %, fra 77,9 mill kr i 2024 til 70,1 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 54 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Styreleder i Densiq AS er Sven Magnus Ljungdahl ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.
Daglig leder i Densiq AS er Ivar Gram Klette ifølge Enhetsregisteret.
Densiq AS er heleid av Densiq Ab ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Opplysningene om Densiq AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.
Daglig leder alene. Styrets leder alene.
Nøkkeltall 2025 · hovedtall fra Regnskapsregisteret
Densiq AS hadde en omsetning på 70.1 mill i 2025, med driftsmargin på 4.9 %.
Detaljert oppstilling fra årsregnskapet er tilgjengelig for 2021–2024. Tallene for 2025 er hentet fra Regnskapsregisteret og viser kun hovedsummer.
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum driftsinntekter | 70.1 mill | 77.9 mill | 73.3 mill | 54.7 mill | 41.3 mill |
| ▶Sum driftskostnader | 66.6 mill | 67.7 mill | 63.4 mill | 50.2 mill | 41.5 mill |
| Driftsresultat | 3.4 mill | 10.2 mill | 9.9 mill | 4.5 mill | −239 616 |
| ▶Netto finans | 205 546 | 171 500 | −186 131 | −211 579 | −15 278 |
| Resultat før skatt | 3.7 mill | 10.4 mill | 9.7 mill | 4.3 mill | −254 894 |
| Skattekostnad | – | 2.3 mill | 2.1 mill | 957 076 | −50 707 |
| Årsresultat | 2.8 mill | 8.1 mill | 7.6 mill | 3.4 mill | −204 187 |
← Sveip for å se mer
| 2025* | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| ▶Sum immaterielle eiendeler | – | 290 593 | 383 155 | 0 | 0 |
| ▶Sum varige driftsmidler | – | 1.1 mill | 1.1 mill | 1.5 mill | 1.8 mill |
| ▶Sum finansielle anleggsmidler | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 1.3 mill | 1.4 mill | 1.5 mill | 1.5 mill | 1.8 mill |
| ▶Sum omløpsmidler | 29.1 mill | 31.9 mill | 29.7 mill | 27.7 mill | 18.8 mill |
| Sum eiendeler | 30.5 mill | 33.3 mill | 31.2 mill | 29.2 mill | 20.7 mill |
| ▶Sum egenkapital | 16.5 mill | 22.7 mill | 18.1 mill | 10.5 mill | 7.2 mill |
| ▶Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 46 763 | 25 478 |
| ▶Sum kortsiktig gjeld | 13.9 mill | 10.6 mill | 13.0 mill | 18.6 mill | 13.5 mill |
| Sum gjeld | 13.9 mill | 10.6 mill | 13.0 mill | 18.7 mill | 13.5 mill |
| Sum egenkapital og gjeld | 30.5 mill | 33.3 mill | 31.2 mill | 29.2 mill | 20.7 mill |
← Sveip for å se mer
Beløp i NOK. mill = millioner, mrd = milliarder.
Kilde: Brønnøysundregistrene (PDF)
* Kun hovedsummer — hentet fra Regnskapsregisteret, ikke fra årsregnskapet i PDF.
Utvikling av nye typer tetningsløsninger til oljebransjen
0 varemerker · 1 patenter · 0 design registrert hos Patentstyret
Ingen registrerte varemerker hos Patentstyret