Dag Olav Brekke AS
ASDag Olav Brekke AS er et aksjeselskap, innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet i 1991 i Skien. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 1.9 mill med et driftsunderskudd. Omsetningen har økt 164 %, fra 734 312 kr i 2024 til 1,9 mill kr i 2025. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 73 % (2025). Selskapet er heleid av Brekke Eiendom AS. Dag Olav Brekke er styreleder og daglig leder.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Handelsvirksomhet, herunder kjøp og salg av varepartier og fast eiendom, utleie av fast eiendom, eksport og import, bygg- og anleggsvirksomhet, samt deltagelse i andre foretak med lignende formål.
Hendelser
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Daglig leder
Regnskapsfører
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Underenheter
Vanlige spørsmål
Hvilket organisasjonsnummer har Dag Olav Brekke AS?
Organisasjonsnummeret til Dag Olav Brekke AS er 964012202. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.
Hvilken bransje er Dag Olav Brekke AS i?
Hovedaktiviteten til Dag Olav Brekke AS er registrert som «Utleie av egen eller leid fast eiendom» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.
Hva omsatte Dag Olav Brekke AS for?
Omsetningen til Dag Olav Brekke AS var 1,9 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.
Hvordan går det økonomisk med Dag Olav Brekke AS?
Dag Olav Brekke AS: Omsetningen har økt 164 %, fra 734 312 kr i 2024 til 1,9 mill kr i 2025. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 73 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem leder styret i Dag Olav Brekke AS?
Styreleder i Dag Olav Brekke AS er Dag Olav Brekke ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.
Hvem er administrerende direktør i Dag Olav Brekke AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene har Dag Olav Brekke AS Dag Olav Brekke som daglig leder.
Hvem er største eier av Dag Olav Brekke AS?
Dag Olav Brekke AS er heleid av Brekke Eiendom AS ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Hvor ofte oppdateres informasjonen om Dag Olav Brekke AS?
Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Dag Olav Brekke AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.