Credo Cyber Holding AS
ASCredo Cyber Holding AS er et aksjeselskap, innen alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond, stiftet i 2024 i Oslo. Selskapet har 3 aksjonærer: Farvatn Private Equity AS, Farvatn Medinvestering 2 AS og Credo Iii AS. Styret har 3 medlemmer, ledet av Pål Hardersen Prydz.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Å investere i og eie aksjer og andre finansielle instrumenter eller andeler samt virksomhet som naturlig hører til dette.
Signatur og prokura
Bedrifter på samme adresse
Roller
Regnskapsfører
Revisor
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
B-aksjer
C-aksjer
Vanlige spørsmål
Hva er org.nr. til Credo Cyber Holding AS?
Credo Cyber Holding AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 833224832. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.
Hva driver Credo Cyber Holding AS med?
Credo Cyber Holding AS er registrert med næringskode «Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.
Hvem sitter som styrets leder i Credo Cyber Holding AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Credo Cyber Holding AS av Pål Hardersen Prydz.
Hvem er største eier av Credo Cyber Holding AS?
Største aksjonær i Credo Cyber Holding AS er Farvatn Private Equity AS med 36,3 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Når ble Credo Cyber Holding AS stiftet?
Credo Cyber Holding AS ble stiftet i 2024. Stiftelsesdatoen er hentet fra Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Credo Cyber Holding AS?
Credo Cyber Holding AS er registrert som et aksjeselskap (AS). I et aksjeselskap har eierne begrenset ansvar, og selskapet må ha minst 30 000 kr i aksjekapital ved stiftelse.
Hvor ofte oppdateres informasjonen om Credo Cyber Holding AS?
Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Credo Cyber Holding AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.