Conradi Invest AS
ASConradi Invest AS er et aksjeselskap, innen uoppgitt, stiftet i 2019 i Bekkestua. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 3 121 med et driftsunderskudd. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 100 % (2025). Selskapet er heleid av Egil Conradi Østhus. Egil Conradi Østhus er styreleder og daglig leder.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene
Formål
Investering i aksjer og andeler.
Hendelser
Signatur og prokura
Roller
Daglig leder
Regnskapsfører
Styre
Aksjonærer og eierskap
Se eierstruktur →Aksjonærer (per 31.12.2025)
Vanlige spørsmål
Hva er organisasjonsnummeret til Conradi Invest AS?
Conradi Invest AS har organisasjonsnummer 922661537. Organisasjonsnummeret er et unikt 9-sifret nummer tildelt av Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i Norge.
Hva er virksomheten til Conradi Invest AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene driver Conradi Invest AS innen «Uoppgitt». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).
Hva omsatte Conradi Invest AS for?
Omsetningen til Conradi Invest AS var 3 121 kr for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.
Hvordan har økonomien i Conradi Invest AS utviklet seg?
Conradi Invest AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 100 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.
Hvem sitter som styrets leder i Conradi Invest AS?
Ifølge Brønnøysundregistrene ledes styret i Conradi Invest AS av Egil Conradi Østhus.
Hvem driver Conradi Invest AS til daglig?
Daglig leder i Conradi Invest AS er Egil Conradi Østhus ifølge Enhetsregisteret.
Hvem er største eier av Conradi Invest AS?
Conradi Invest AS er heleid av Egil Conradi Østhus ifølge Skatteetatens aksjonærregister.
Hvor ofte oppdateres informasjonen om Conradi Invest AS?
Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Conradi Invest AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.