Capella Holding AS

AS
Aktiv·Bodø·
Annen tjenesteyting · 96.300 Begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester

Capella Holding AS er et aksjeselskap, innen begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester, stiftet i 2016 i Bodø. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 89 % (2025). Selskapet har 2 aksjonærer: Lisbeth Markussen Tømmerås og Svein Arild Tømmerås. Svein Arild Tømmerås er styreleder og daglig leder. Styret har 2 medlemmer, ledet av Svein Arild Tømmerås.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

Foretaksregisteret

Registrert i Bodø kommune, Nordland

Grunndata

Adresse
Storgata 51, 8006 Bodø
Kommune
Bodø
Organisasjonsform
AS
Næringskode
96.300 – Begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester
Aksjekapital
100 000 kr (100 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Investering i andre selskaper, kjøp/salg av aksjer, deltakelse i andre selskaper og det som naturlig hører inn under dette

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Styre

Styrets leder

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

f. 1973 · BODØ
50 aksjer50,00 %
f. 1964 · BODØ
50 aksjer50,00 %
Totalt2 aksjonærerKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Vanlige spørsmål

Hva er org.nr. til Capella Holding AS?

Capella Holding AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 816827892. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.

Hva driver Capella Holding AS med?

Capella Holding AS er registrert med næringskode «Begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.

Hvordan går det økonomisk med Capella Holding AS?

Capella Holding AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 89 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem er styreleder i Capella Holding AS?

Svein Arild Tømmerås er registrert som styrets leder i Capella Holding AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er daglig leder i Capella Holding AS?

Svein Arild Tømmerås er registrert som daglig leder i Capella Holding AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem eier Capella Holding AS?

Største aksjonær i Capella Holding AS er Lisbeth Markussen Tømmerås med 50,0 % eierandel, ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Når ble Capella Holding AS registrert?

Ifølge Enhetsregisteret ble Capella Holding AS stiftet i 2016.

Hvor ofte oppdateres informasjonen om Capella Holding AS?

Firmadatabasen.no oppdateres nattlig med nye data fra Brønnøysundregistrene. Endringer i roller, adresse, status og andre registerdata fanges opp automatisk. Du kan følge Capella Holding AS og få varsel på e-post når vi registrerer endringer — klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.