Brødrene Haugen Malerservice AS

AS
Aktiv·Nesbyen·
Bygge- og anleggsvirksomhet · 43.340 – Maler- og glassarbeid

Brødrene Haugen Malerservice AS er et aksjeselskap, innen maler- og glassarbeid, stiftet i 2016 i Nesbyen. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 2.4 mill og en driftsmargin på 4.0 %. Omsetningen har falt 38 %, fra 3,9 mill kr i 2024 til 2,4 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 74 % (2025). Selskapet er heleid av Amund Jens Haugen. Amund Jens Haugen er styreleder og daglig leder.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Nesbyen kommune, Buskerud

Grunndata

Adresse
Haugaplassvegen 175, 3540 Nesbyen
Kommune
Nesbyen
Organisasjonsform
AS
Næringskode
43.340 – Maler- og glassarbeid
Aksjekapital
30 000 kr (30 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Maling, flislegging og annet arbeid som naturlig hører til. Annen bygg- og anleggsvirksomhet. Deltakelse i andre selskaper.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Styre

Styrets leder

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

f. 1951 · NESBYEN
30 aksjer100,00 %
Totalt1 aksjonærKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hvilket organisasjonsnummer har Brødrene Haugen Malerservice AS?

Organisasjonsnummeret til Brødrene Haugen Malerservice AS er 918377182. Nummeret tildeles av Brønnøysundregistrene og identifiserer virksomheten entydig i alle offentlige registre.

Hvilken bransje er Brødrene Haugen Malerservice AS i?

Hovedaktiviteten til Brødrene Haugen Malerservice AS er registrert som «Maler- og glassarbeid» i Enhetsregisteret. NACE-koden angir hva virksomheten primært driver med.

Hva omsatte Brødrene Haugen Malerservice AS for?

Omsetningen til Brødrene Haugen Malerservice AS var 2,4 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.

Hvordan har økonomien i Brødrene Haugen Malerservice AS utviklet seg?

Brødrene Haugen Malerservice AS: Omsetningen har falt 38 %, fra 3,9 mill kr i 2024 til 2,4 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 74 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem er styreleder i Brødrene Haugen Malerservice AS?

Amund Jens Haugen er registrert som styrets leder i Brødrene Haugen Malerservice AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er daglig leder i Brødrene Haugen Malerservice AS?

Amund Jens Haugen er registrert som daglig leder i Brødrene Haugen Malerservice AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem eier Brødrene Haugen Malerservice AS?

Brødrene Haugen Malerservice AS er heleid av Amund Jens Haugen ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Når ble dataene om Brødrene Haugen Malerservice AS sist oppdatert?

Vi synkroniserer data om Brødrene Haugen Malerservice AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.