Asv Investments AS

AS
Aktiv·Hitra·
Omsetning og drift av fast eiendom · 68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom

Asv Investments AS er et aksjeselskap, innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet i 2021 i Hitra. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 0. Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 99 % (2025). Selskapet er heleid av Anders Sivertsen. Anders Sivertsen er styreleder og daglig leder.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

Foretaksregisteret

Registrert i Hitra kommune, Trøndelag

Grunndata

Adresse
Lyngliveien 13, 7240 Hitra
Telefon
901 57 655
Kommune
Hitra
Organisasjonsform
AS
Næringskode
68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom
Aksjekapital
30 000 kr (30 000 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Investering i andre selskaper gjennom aksjer, andeler eller på annen måte, samt hva derved står i sammenheng.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Styre

Styrets leder

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

f. 1992 · HITRA
30 000 aksjer100,00 %
Totalt1 aksjonærKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Vanlige spørsmål

Hva er org.nr. til Asv Investments AS?

Asv Investments AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 926453491. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.

Hva er virksomheten til Asv Investments AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene driver Asv Investments AS innen «Utleie av egen eller leid fast eiendom». Dette er selskapets registrerte næringskode (NACE).

Hva omsatte Asv Investments AS for?

Omsetningen til Asv Investments AS var 0 kr for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.

Har Asv Investments AS vokst de siste årene?

Asv Investments AS: Driftsresultatet var negativt i 2025. Egenkapitalandelen er solid på 99 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem leder styret i Asv Investments AS?

Styreleder i Asv Investments AS er Anders Sivertsen ifølge rolleopplysningene i Enhetsregisteret.

Hvem er administrerende direktør i Asv Investments AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene har Asv Investments AS Anders Sivertsen som daglig leder.

Hvem eier Asv Investments AS?

Asv Investments AS er heleid av Anders Sivertsen ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Er opplysningene om Asv Investments AS oppdatert?

Opplysningene om Asv Investments AS hentes nattlig fra Brønnøysundregistrene, slik at endringer i roller, adresse og status fanges opp automatisk. Vil du varsles når noe endrer seg, klikk «Følg selskap» øverst på denne siden.