Aker Insurance Services AS

AS
Aktiv·Lysaker·
Finansierings- og forsikringsvirksomhet · 66.220 Forsikringsformidling

Aker Insurance Services AS er et aksjeselskap, innen forsikringsformidling, stiftet i 2005 i Lysaker. I 2025 hadde selskapet en omsetning på 16.2 mill og en driftsmargin på 13.7 %. Omsetningen har holdt seg stabil fra 16,3 mill kr i 2024 til 16,2 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på 8 % (2025). Selskapet har 6 registrerte ansatte. Selskapet er heleid av Aker Solutions Holding AS. Daglig leder er Terje Vamnes, styreleder er Idar Eikrem. Styret har 3 medlemmer, ledet av Idar Eikrem.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene

MVA-registeretForetaksregisteret

Registrert i Bærum kommune, Akershus

Grunndata

Adresse
Oksenøyveien 8, 1366 Lysaker
Kommune
Bærum
Organisasjonsform
AS
Næringskode
66.220 – Forsikringsformidling
Antall ansatte
6
Aksjekapital
1 000 000 kr (1 000 aksjer)
Registrert
Stiftet

Formål

Forsikringsmegling og rådgivning relatert til forsikringstjenester og forsikringsprodukter, drift av forsikringsselskap, og all virksomhet naturlig forbundet med dette.

Hendelser

Signatur og prokura

Bedrifter på samme adresse

Roller

Daglig leder

Daglig leder

Regnskapsfører

Regnskapsfører

Styre

Styrets leder
Styremedlem
Styremedlem

Økonomisk helseprofil

Last ned

AKER INSURANCE SERVICES AS,LYSAKER — jo større areal, jo sterkere økonomi.Org.nr 987 903 066 · Regnskap2025

Økonomisk helseprofil for AKER INSURANCE SERVICES AS (Org.nr 987 903 066) i LYSAKER. Omsetning 16,2 mill, årsresultat 2,0 mill, driftsmargin 13,7 %, resultatmargin 12,3 %, EK-andel 8,5 %, gjeldsgrad 10,8, likviditetsgrad 1,3. Regnskap 2025. Kilde: firmadatabasen.no
firmadatabasen.noBasert på sist innsendte årsregnskap (2025)

Aksjonærer og eierskap

Se eierstruktur →

Aksjonærer (per 31.12.2025)

Org.nr: 913192192
1 000 aksjer100,00 %
Totalt1 aksjonærKilde: Skatteetaten
Se eierstruktur →

Underenheter

Vanlige spørsmål

Hva er org.nr. til Aker Insurance Services AS?

Aker Insurance Services AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 987903066. Alle norske virksomheter får et slikt 9-sifret nummer fra Brønnøysundregistrene.

Hva driver Aker Insurance Services AS med?

Aker Insurance Services AS er registrert med næringskode «Forsikringsformidling» i Brønnøysundregistrene. Næringskoden (NACE) beskriver virksomhetens hovedaktivitet.

Hva omsatte Aker Insurance Services AS for?

Omsetningen til Aker Insurance Services AS var 16,2 MNOK for regnskapsåret 2025 ifølge årsregnskapet som er sendt inn til Brønnøysundregistrene.

Hvordan har økonomien i Aker Insurance Services AS utviklet seg?

Aker Insurance Services AS: Omsetningen har holdt seg stabil fra 16,3 mill kr i 2024 til 16,2 mill kr i 2025. Driftsresultatet var positivt i 2025. Egenkapitalandelen er svak på 8 % (2025). Tallene er hentet fra årsregnskap innsendt til Brønnøysundregistrene.

Hvem er styreleder i Aker Insurance Services AS?

Idar Eikrem er registrert som styrets leder i Aker Insurance Services AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er administrerende direktør i Aker Insurance Services AS?

Ifølge Brønnøysundregistrene har Aker Insurance Services AS Terje Vamnes som daglig leder.

Hvem eier Aker Insurance Services AS?

Aker Insurance Services AS er heleid av Aker Solutions Holding AS ifølge Skatteetatens aksjonærregister.

Når ble dataene om Aker Insurance Services AS sist oppdatert?

Vi synkroniserer data om Aker Insurance Services AS med Brønnøysundregistrene hver natt — nye roller, adresseendringer og statusendringer kommer med automatisk. Du kan få e-postvarsel ved endringer ved å klikke «Følg selskap» øverst på denne siden.